Aktualności

HOLLO w Orange Fab Club

Program Orange Fab jest adresowany do małych i średnich firm, z którymi Orange mogłaby wspólnie rozwijać zaawansowane technologicznie rozwiązania. Dzięki udziałowi w programie możesz uzyskać dostęp do globalnego wymiaru marki Orange, szerokiego grona klientów, wiedzy ekspertów, kanałów promocji i sieci dystrybucji Orange Polska.

HOLLO jako zdobywca nagrody w 2 edycji programu został zaproszony do elitarnego klubu Orange Fab Club.

Czytaj więcej →

Samochód jesienią. Jak przygotować auto?

Szybko zapadający zmierzch, wilgoć, zaparowane szyby, deszcz i śliskie drogi to wady jesieni, które odczuwają osoby zmotoryzowane. Przedstawiamy poradnik, w jaki sposób przygotować samochód do jesieni i o czym warto pamiętać.

Jesienne wycieczki autem bywają tak samo przyjemne jak letni odpoczynek w pełnym słońcu. Zarówno w przypadku długich tras, jak i krótszych codziennych podróży podstawą jest bezpieczeństwo. Niestety nie tylko zima zaskakuje kierowców – niesprzyjające warunki na drodze pojawiają się już jesienią.

Czytaj więcej →

Najczęstsze przyczyny awarii na drodze – Wakacje 2017

Poniżej prezentujemy nasze aktualne statystyki dotyczące najczęstszych przyczyn awarii na drodze podczas Wakacji 2017.

Czytaj więcej →

Fotorelacja z InsurTech Digital Congress

Poniżej znajdą Państwo link do fotorelacji z InsurTech Digital Congress. Dziękujemy wszystkim zainteresowanym za przybycie. Zespół HOLLO

http://insurtechcongress.pl/insurtech-digital-congress-24-25-maja-2017/

Czytaj więcej →

HOLLO na InsurTech Digital Congress

W ramach FutureTech zorganizowana zostanie pierwsza edycja InsurTech Digital Congress, jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na nowatorski projekt odnoszący się do branży ubezpieczeniowej.

Czytaj więcej →

Samochodem na Majówkę

Przed nami wyczekiwany weekend majowy – słoneczna pogoda, ruch na świeżym powietrzu, czas na małe przyjemności – jednym słowem kilka dni bez pośpiechu i stresu, często poza domem. Zanim jednak zaczniemy celebrować ten wolny czas, musimy dotrzeć do celu naszej podróży – na Mazury, nad morze, w góry czy na działkę pod miastem. Jak się przygotować do drogi i jak uniknąć sytuacji, które mogą popsuć naszą Majówkę? Jak się zachować, gdy przydarzy się nam coś niespodziewanego – zabraknie paliwa lub podczas postoju zatrzaśniemy kluczyki w samochodzie? Zastosowanie kilku zasad pomoże nam ustrzec się przed najpoważniejszymi kłopotami.

Czytaj więcej →

Jak przygotować auto na wiosnę?

Jak przygotować auto na wiosnę? Kiedy zmienić opony na letnie? Słoneczna, ciepła pogoda kusi, by pożegnać zimę na dobre. Niska temperatura, śnieg, sól, wilgoć oraz jazda w trudnych warunkach drogowych – to wszystko wpłynąć mogło na stan naszego samochodu. Podpowiadamy, jak odświeżyć auto i przygotować je do wiosennych podroży.

Czytaj więcej →

Zimą bezpieczniej niż latem

Mało doświadczeni kierowcy zwykle boją się jazdy zimą. Choć niezaprzeczalnie takie warunki wymagają zmiany techniki prowadzenia i ostrożności, statystyki pokazują, że na białej drodze jest bezpieczniej niż na asfalcie rozgrzanym wakacyjnym słońcem.

Czytaj więcej →

Najważniejsze zasady bezpiecznej jazdy zimą

Zimowa aura nie sprzyja jeździe autem. Zmieniająca się pogoda, wcześniej zapadający zmrok, śliskie drogi, a także nieumiejętna jazda powodują, że dochodzi do dużej liczby wypadków. Dlatego „Super Express” wraz ze Szkołą Jazdy Renault podpowiadają, jak kierować samochodem, aby bezpiecznie dotrzeć do celu.

Czytaj więcej →

Obowiązek wymiany opon zimowych od 1 listopada

Obowiązek opon zimowych funkcjonuje w wielu państwach Europy. W Polsce nadal nie. Do warsztatów samochodowych i wulkanizacyjnych ustawiają się już kolejki kierowców wymieniających letnie opony na zimowe. Nic dziwnego. Synoptycy straszą niskimi temperaturami i opadami śniegu już w najbliższych dniach. Na dodatek strony internetowe wielu serwisów podają nieprawdziwe informacje o obowiązkowej wymianie i karach, jakie grożą za zignorowanie „nowych przepisów”. WYMIANA OPON, ZIMÓWKI, ZIMÓWKI ZA GRANICĄ.

Czytaj więcej →