Aktualności

Fotorelacja z InsurTech Digital Congress

Poniżej znajdą Państwo link do fotorelacji z InsurTech Digital Congress. Dziękujemy wszystkim zainteresowanym za przybycie. Zespół HOLLO

http://insurtechcongress.pl/insurtech-digital-congress-24-25-maja-2017/

Czytaj więcej →

HOLLO na InsurTech Digital Congress

W ramach FutureTech zorganizowana zostanie pierwsza edycja InsurTech Digital Congress, jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na nowatorski projekt odnoszący się do branży ubezpieczeniowej.

Czytaj więcej →

Samochodem na Majówkę

Przed nami wyczekiwany weekend majowy – słoneczna pogoda, ruch na świeżym powietrzu, czas na małe przyjemności – jednym słowem kilka dni bez pośpiechu i stresu, często poza domem. Zanim jednak zaczniemy celebrować ten wolny czas, musimy dotrzeć do celu naszej podróży – na Mazury, nad morze, w góry czy na działkę pod miastem. Jak się przygotować do drogi i jak uniknąć sytuacji, które mogą popsuć naszą Majówkę? Jak się zachować, gdy przydarzy się nam coś niespodziewanego – zabraknie paliwa lub podczas postoju zatrzaśniemy kluczyki w samochodzie? Zastosowanie kilku zasad pomoże nam ustrzec się przed najpoważniejszymi kłopotami.

Czytaj więcej →

Jak przygotować auto na wiosnę?

Jak przygotować auto na wiosnę? Kiedy zmienić opony na letnie? Słoneczna, ciepła pogoda kusi, by pożegnać zimę na dobre. Niska temperatura, śnieg, sól, wilgoć oraz jazda w trudnych warunkach drogowych – to wszystko wpłynąć mogło na stan naszego samochodu. Podpowiadamy, jak odświeżyć auto i przygotować je do wiosennych podroży.

Czytaj więcej →

Zimą bezpieczniej niż latem

Mało doświadczeni kierowcy zwykle boją się jazdy zimą. Choć niezaprzeczalnie takie warunki wymagają zmiany techniki prowadzenia i ostrożności, statystyki pokazują, że na białej drodze jest bezpieczniej niż na asfalcie rozgrzanym wakacyjnym słońcem.

Czytaj więcej →

Najważniejsze zasady bezpiecznej jazdy zimą

Zimowa aura nie sprzyja jeździe autem. Zmieniająca się pogoda, wcześniej zapadający zmrok, śliskie drogi, a także nieumiejętna jazda powodują, że dochodzi do dużej liczby wypadków. Dlatego „Super Express” wraz ze Szkołą Jazdy Renault podpowiadają, jak kierować samochodem, aby bezpiecznie dotrzeć do celu.

Czytaj więcej →

Obowiązek wymiany opon zimowych od 1 listopada

Obowiązek opon zimowych funkcjonuje w wielu państwach Europy. W Polsce nadal nie. Do warsztatów samochodowych i wulkanizacyjnych ustawiają się już kolejki kierowców wymieniających letnie opony na zimowe. Nic dziwnego. Synoptycy straszą niskimi temperaturami i opadami śniegu już w najbliższych dniach. Na dodatek strony internetowe wielu serwisów podają nieprawdziwe informacje o obowiązkowej wymianie i karach, jakie grożą za zignorowanie „nowych przepisów”. WYMIANA OPON, ZIMÓWKI, ZIMÓWKI ZA GRANICĄ.

Czytaj więcej →

Przygotowanie auta do zimy: nie daj się zaskoczyć pogodzie

Odpowiednie przygotowanie auta do zimy pozwala uniknąć wielu kłopotliwych sytuacji – nie tylko problemów z rozruchem silnika, lecz także np. zmagania się z przymarzniętymi do uszczelek drzwiami

Zima to najtrudniejszy okres dla kierowców, ale też i dla samochodów. Jednak niedogodności, jakie wynikają z utrzymywania się niskich temperatur i opadów śniegów, można nieco zneutralizować przez odpowiednie przygotowanie. Oczywiście, chodzi o coś więcej niż tylko zaopatrzenie się w skrobaczkę do szyb. Jest ona niezwykle ważna, ale na nic się nie przyda, gdy samochodu nie da się otworzyć albo odpalić. W pierwszej kolejności trzeba zadbać o stan techniczny auta.

Czytaj więcej →

Nowy Prezes Orange Polska o HOLLO

W Lipcowym numerze Forbes, nowy Prezes Orange Polska chwali nas jako najbardziej zaawansowany w rozwoju i obiecujący start-up w ramach programu OrangeFab.

Więcej informacji możecie uzyskać pobierając cały wywiad z Prezesem, który ukazał się w magazynie Forbes – POBIERZ TUTAJ

Czytaj więcej →

Hollowanie – eNOT.pl

Assistance przyszłości, jak możemy przeczytać na głównej stronie Hollo. Start komercyjny aplikacji został już 2 razy przesunięty, obecny jego termin rozpoczęcia to lipiec 2015. Być może, więc, za kilka dni będziemy mieli możliwość skorzystania z usług poprzez aplikację na naszym smartfonie.

Czytaj więcej →